fbpx

Rejestracja Znaku Towarowego

ochrona marki

 Planujesz sprzedawać swoje produkty i uzyskać tytuł
Oficjalnego Sklepu Allegro?

 

We współpracy z renomowaną kancelarią prawną oferuję moim klientom wsparcie w zakresie rejestracji znaku towarowego. Zarejestrowanie znaku towarowego w Urzędzie Patentowym to kluczowy krok, który umożliwia nie tylko ochronę marki, ale również otwiera drogę do przystąpienia do programu Brand Partner Allegro.

Pozwoli również na przystąpienie do Programu Współpracy w Ochronie Praw Allegro, który powstał po to, aby eliminować oferty sprzedaży przedmiotów i usług niezgodnych z prawem.

Posiadanie zarejestrowanego znaku towarowego przynosi wiele korzyści, między innymi:

Ochrona przed nadużyciami – zarejestrowany znak towarowy daje pewność, że nikt inny nie będzie mógł używać identycznego lub podobnego znaku w odniesieniu do podobnych produktów lub usług. Chroni to Twoją markę przed nieuczciwą konkurencją.

Wzrost rozpoznawalności marki –  posiadanie zarejestrowanego znaku towarowego umożliwia budowanie silnej, rozpoznawalnej marki. Klienci łatwiej zapamiętają i identyfikują Twoje produkty lub usługi, co może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży.

Dzięki rejestracji znaku towarowego możesz legalnie zabezpieczyć swoje prawa i budować wartość niematerialną i prawną firmy.

Nie trać szansy na wyróżnienie się i budowanie silnej marki. Skorzystaj z naszego wsparcia w rejestracji znaku towarowego i dołącz do grona Top Brand Partner Allegro już dziś!

 

Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć proces rejestracji znaku towarowego.

 

 

KONTAKT

Szybki kontakt

kontakt@eskalio.pl

792 303 213

ul. Leśna 4; 89-525 Sucha

Aby wysłać wiadomość, zaakceptuj zgodę

7 + 15 =