fbpx

OFERTA ALLEGRO ADS

„Profesjonalnie poprowadzone kampanie Allegro Ads, to klucz do sukcesu w sprzedaży”

Masz małą sprzedaż? Prowadzone przez Ciebie kampanie Allegro Ads są nierentowne? A może brakuje Ci konkretnej strategii w prowadzeniu reklam?

Samodzielne prowadzenie kampanii Allegro Ads może być nieskuteczne, szczególnie wtedy, gdy nie masz doświadczenia, czasu, specjalistycznej wiedzy i narzędzi.

Zlecając prowadzenie kampanii Allegro Ads,  osiągniesz lepsze rezultaty w postaci zwiększonej sprzedaży, efektywniej wykorzystasz swój budżet reklamowy oraz zaoszczędzisz swój czas, skupiając się na ważniejszych działaniach.

Większa sprzedaż

Poprzez reklamę w kluczowych elementach Allegro, Twoje produkty dotrą do potencjalnych klientów zwiększając szansę sprzedaży

Niższe koszty

Dzięki ciągłej optymalizacji reklam Twoje reklamy staną się rentowne a koszty będą zminimalizowane

Każdą współpracę zaczynamy od rozmowy o Twojej firmie i jej potrzebach. Dzięki temu dowiemy się, jaki jest Twój biznes i na jakim jest etapie. Wstępnie przeanalizujemy Twoje oferty oraz ofertyTwojej konkurencji. Dzięki temu będziemy mógli dostosować strategię działania. Jeżeli okaże się, że Twoje oferty nie są gotowe na reklamy Allegro Ads, powiemy Ci co zrobić, aby takie się stały.

Zarządzając kampaniami  Allegro Ads szczególny nacisk nałożymy na  optymalne wykorzystanie każdej zainwestowanej złotówki.

 

Ile kosztuje prowadzenie Allegro Ads?

Koszt obsługi

Najniższy koszt to 450 zł netto miesięcznie. Możliwe jest też wynagrodzenie prowizyjne od wygenerowanego obrotu.

Budżet kampanii

Budżet dostosujemy  do aktualnych potrzeb i możliwości finansowych. Proponowany przeze mnie minimalny budżet wynosi 2000 zł brutto miesięcznie.

Pełna kontrola

Kampanie prowadzę na moim koncie agencyjnym. Umożliwiam ciągłe monitorowanie 24/7 skuteczności prowadzonych kampanii reklamowych

 • Brak okresu wypowiedzenia powoduje, że możesz w każdej chwili zrezygnować i nie jesteś związany wielomiesięcznymi okresami wypowiedzenia. 
 • Niczego przed Tobą nie ukrywamy. Będziesz posiadał wgląd w statystyki reklam 24/7
 • Nie limitujemy również ilości produktów przeznaczonych do reklam.

W Eskalio.pl stawiamy wyłącznie na realne wyniki

Pierwszy miesiąc współpracy, to czas, aby się wzajemnie poznać, ale również czas na wstępną optymalizację reklam. Jeżeli uznasz, że współpraca ze mną nie spełnia Twoich oczekiwań, to nie wystawię FV. Zatrzymasz dla siebie również wszelkie materiały i wskazówki, które dla Ciebie przygotowałem.

Usługi dodatkowe, które możesz nam zlecić

Oferujemy również usługi dodatkowe, które mają znaczenie w sprzedaży internetowej:

 • tworzenie opisów
 • tworzenie tytułów
 • tworzenie banerów / grafik
 • profesjonalne audyty
 • poprawa zdjęć
 • analiza kosztów sprzedaży
 • wystawianie ofert
 • ustawienia autorespondera itp.

Współpracujemy również ze specjalistami w zakresie integracji systemów ERP, Baselinker.

Te marki nam zaufały

Czym jest Allegro Ads Partner?

 

Allegro Ads Partner to program stworzony przez Allegro, mający na celu współpracę sprzedawców Allegro z agencjami reklamowymi i marketingowymi. Dzięki temu sprzedawcy mogą skupić się na swojej działalności, a partner Allegro zajmuje się optymalizacją i zarządzaniem kampaniami reklamowymi.

 

Status Allegro Ads Partner: Co to oznacza?

Status Allegro Ads Partner oznacza, że dana agencja reklamowa (ta duża i ta mała) została sprawdzona i zatwierdzona przez Allegro jako partner w zarządzaniu kampaniami reklamowymi na platformie. Korzyści wynikające ze statusu Allegro Ads Partner obejmują dostęp do specjalistycznej wiedzy, narzędzi oraz wsparcia ze strony Allegro. Proces zdobywania statusu Allegro Ads Partner polega na spełnieniu określonych wymagań, takich np. jak doświadczenie w zarządzaniu kampaniami reklamowymi.

 

Jak działa system reklamowy Allegro Ads?

System reklamowy Allegro Ads to platforma umożliwiająca sprzedawcom promowanie swoich produktów na stronie Allegro. Dzięki różnym rodzajom reklam dostępnych w Allegro Ads, sprzedawcy mogą zwiększyć widoczność swoich ofert, co przekłada się na większą liczbę potencjalnych klientów. Aby skutecznie korzystać z systemu reklamowego Allegro Ads, warto poznać jego działanie, rodzaje reklam oraz najlepsze praktyki zarządzania kontem reklamowym.

 

Reklamy Allegro Ads: Rodzaje i zasady działania

W systemie Allegro Ads dostępne są różne rodzaje reklamowych ads, które można wykorzystać do promowania swoich ofert. Do najpopularniejszych rozwiązań reklamowych Ads należą:

 • Oferty sponsorowane – reklamy, które wyświetlają się w najlepszych miejscach reklamowych np. na górze wyników wyszukiwania, zwiększając widoczność oferty
 • Reklamy graficzne – reklama szablonowa lub banery reklamowe umieszczane w różnych miejscach np. nad listingiem ofert, stronie głównej

 

Zalety i korzyści z korzystania z Allegro Ads

Allegro Ads oferuje sprzedawcom szereg korzyści, które mogą przyczynić się do zwiększenia sprzedaży i rozwoju biznesu. Oto niektóre z nich:

 • Zwiększenie zasięgu oferty i dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów
 • Możliwość bardziej precyzyjnego targetowania reklam na podstawie danych demograficznych, zainteresowań i zachowań użytkowników
 • Łatwość monitorowania wyników kampanii reklamowych i optymalizacji działań w oparciu o uzyskane dane
 • Dostęp do różnych rodzajów reklam, takich jak oferty sponsorowane, reklama graficzna szablonowa, reklama banerowa. Nowością są reklamy video.

Zaletą korzystania z Allegro Ads nie jest wyłącznie zwiększenie sprzedaży, ale również poprawa świadomości marki przez klientów.

 

Jakie korzyści przynosi obsługa Allegro Ads przez Eskalio?

Obsługa Allegro Ads może przynieść wiele korzyści dla sprzedawców:
Oto niektóre z nich:

 • profesjonalne wsparcie w zakresie obsługi kampanii reklamowej 
 • pomoc w zakresie zwiększania trafności ofert
 • poprawa tytułów i ofert Allegro
 • pomoc doborze strategii sprzedaży
 • szczegółowe raportowanie wyników
 • dodatkowe raporty związane ze sprzedażą na Allegro

 

Częste pytania

Czy muszę podawać hasło do konta Allegro? Czy moje konto jest bezpieczne?

Absolutnie nie musisz podawać hasła. Kampanie realizujemy z poziomu  konta agencyjnego.
Twoje konto Allegro będzie bezpieczne.

Czy działam wyłącznie na kampaniach automatycznych jak niektóre agencje Allegro Ads?

Absolutnie nie. Nie idziemy na łatwiznę.  Kampanie automatyczne są jedynie dodatkiem, który ma wesprzeć całość reklam. Tworzymy zaawansowane struktury reklam i je optymalizujemy, aby wycisnąć z nich jak najwięcej.

 

Jak rozliczany jest koszt reklam?

Koszt za reklamy jest rozliczany bezpośrednio z Allegro i jest doliczany do faktury Allegro na koniec okresu rozliczeniowego.

Dlaczego Allegro Ads?

Natychmiastowy efekt – po uruchomieniu reklamy, oferty szybko mogą się wyświetlać na najbardziej skutecznych miejscach emisji np. najwyższych miejscach wyszukiwania

Mierzalność efetów i kosztów – statystyki Allegro Ads pokazują jak zostały wykorzystane środki reklamowe i jaki efekt przynoszą. Pokażą również poplularność ofert i zaangażowanie klientów.

Planer kampanii –  doświadczenie, ciągła optymalizacja kampanii oraz planer kampanii pozwala efektywnie rozplanować zarządzanie środkami reklamowymi

Możliwa działalność sezonowa – reklamy Allegro Ads pozwalają nam zwiększyć widoczność ofert sezonowych i wyprzedzić konkurencję

 

Dopiero rozpoczynam sprzedaż. Czy warto uruchomić Ads?

Gdy uruchamiasz dopiero sprzedaż na Allegro i nie masz wypracowanych wysokich pozycji w trafności, to uruchomienie reklam Ads jest wręcz wskazane. Dzięki temu szybciej dotrzesz do potencjalnych klintów. Dobrze skonstruowana i skuteczna reklama Ads, może pomóc również w podniesieniu produktów w trafności wyszukiwarki.

 

KONTAKT

Szybki kontakt

kontakt@eskalio.pl

792 303 213

ul. Leśna 4; 89-525 Sucha

Aby wysłać wiadomość, zaakceptuj zgodę

8 + 13 =