fbpx

AUDYT  ALLEGRO

Jeśli czujesz, że Twoja sprzedaż mogłaby osiągać lepsze wyniki, ale nie jesteś pewien, gdzie szukać rozwiązania, nie jesteś sam. Kluczem jest zrozumienie, gdzie tkwią niewykorzystane możliwości. Podczas audytu sprawdzimy m.in:

N

Oferty

N

Konfigurację sklepu

N

Elementy abonamnetu Allegro

N

Logistykę

N

Formy cross sellingu

N

Formy promocji

N

Allegro Ads

Zdiagnozuj, co hamuje Twoją sprzedaż na Allegro

 Nie jest tajemnicą, że droga do optymalizacji sprzedaży bywa trudna. Niekiedy świetna oferta ginie w tłumie konkurencyjnych propozycji, błędne opisy produktów odstraszają klientów, a nieoptymalne formy promocji zmniejszają marżę. Jak odnaleźć te punkty i je usprawnić?

Audyt, to Twoja mapa do zwiększenia sprzedaży

Przed Tobą klucz do zrozumienia, co warto poprawić, aby przyciągnąć więcej klientów i zwiększyć sprzedaż.  Audyt dokładnie prześwietli Twoją ofertę, wskaże miejsca wymagające zmian i podpowie, jak je optymalizować. 

Usługa audytu zawiera

Cena: 790 zł netto

N

Analizę ponad 100 elementów oferty i konta

N

Praktyczne wskazówki i porady

Korzyści ze zlecenia audytu:

N

Wskażemy elementy wymagające poprawy

N

Zidentyfikujemy słabe strony oferty wymagające optymalizacji

N

Określimy przyczyny niskiej sprzedaży lub niskiej konwersji

N

Wykryjemy błędy i zaniedbania, które negatywnie wpływają na wyniki sklepu Allegro

N

Zaproponujemy konkretne i szczegółowe wskazówki dotyczące badanych obszarów

N

Przedstawimy rekomentacji dostosowane do specyfiki biznesu

N

Przedstawimy wskazówki dotyczących naręedzi, które pomogą wdrożyć zmiany

Opinie klientów

WielorybieRzeczy

W moich oczach audyt został wykonany bardzo starannie i profesjonalnie. Był czytelny i zwięzły. Dużo konkretów i masę wytycznych do poprawy, które mam do wdrożenia. Dzięki za to, że dzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem. Polecam.

Mateusz Ryngowski

www.elyo.pl

Z pełnym przekonaniem polecam usługi Pana Michała. Miałem wcześniejsze doświadczenia z różnymi agencjami, które niestety nie spełniły moich oczekiwań. Po pierwszym kontakcie z Panem Michałem zdecydowałem się mu zaufać i spróbować po raz ostatni skorzystać z usług agencji. Okazało się, że Pan Michał ma bardzo indywidualne podejście, co odróżnia go od korporacyjnych agencji, gdzie kontakt ogranicza się jedynie do zaksięgowania przelewu za usługę…

Audyt konta otrzymałem bardzo szybko i przerósł on moje oczekiwania. Dokument był zrozumiały nawet dla osoby rozpoczynającej sprzedaż na Allegro. Warto zaznaczyć, że audyt zawierał odnośniki do źródeł, gdzie mogłem zgłębić temat bardziej szczegółowo. Szczególnie doceniam dodatkowe przykłady dotyczące moich ofert, wraz z wskazówkami, na co zwrócić uwagę. Po audycie odbyłem również rozmowę na Zoom’ie z Panem Michałem, podczas której jeszcze raz przeanalizowaliśmy wyniki audytu i omówiliśmy potencjalne zmiany. Oczywiście dostałem masę wartościowych wskazówek, które wprowadzam do moich ofert oraz konta.

Warto też wspomnieć o tym, że Pan Michał wyszedł poza zakres usług przekazując mi część wskazówek, dodatkowo utwierdziło mnie to w przekonaniu, że dobrze trafiłem i ani trochę nie żałuję wydajnych pieniędzy.

Jestem pewien, że skorzystam ponownie z usług Eskalio, i z całą pewnością polecam je każdemu Allegrowiczowi 😉

Jakub Jankowski

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Skontaktuj się z nami

kontakt@eskalio.pl

792 303 213

Aby wysłać wiadomość, zaakceptuj zgodę

11 + 13 =